Eşyalarınız hakkında fiyat teklifi almak için lütfen eşyalarınızın resimlerini
ugurspot@hotmail.com
mail adresine gönderiniz.

Innovia

2007 yılında temelleri ilk kez atılan Innovia projesi 4. Etap ve 14 bin konut ile Türkiye'nin ve Avrupa'nın en büyük markalı konut projesi oldu. Innovia projelerinde yüzde 80 yeşil alana ayrılırken birçok spor faaliyetleri için de alan yaratılmış oldu. Bunların dışında da Sanat Atölyesi, Living Room / Parti Evi, SPA ve Fitness Merkezi Innovia etaplarında yer almış oldu.

Innovia 4 özellikleri arasında da açık-kapalı yüzme havuzları, açık-kapalı spor salonları, spa & masaj alanları, yürüyüş parkuru, çocuk oyun alanları, kafe ve restoranlar, sanat atölyesi ve sadece site sakinlerinin kullanımına özel davet alanları yer aldı.

Innovia projelerinin tüm etapları bitmiş olup yaşam başladı. Son olarak İnnovia 4 projesinin satışları tamamlanmadı. Bugüne kadar toplam 8.100 daire teslim eden İnnovia projesinin İnnovia 4 ulaşımı da oldukça kolay. Innovia 4 projesine Avcılar, Beylikdüzü, Esenyurt istikametine giden İETT hatları, Metrobüs seferleri çok yakın mesafeden geçmektedir. Ayrıca Beylikdüzü ve Esenyurt arasında sefer düzenleyen minibüs hatları da projeye oldukça yakın güzergah üzerinden yol almaktadır. Bunların dışında da kendi aracı ile Innovia 4’e gelmek isteyen konut alıcıları E-5 güzergâhından çıkmadan Bauhaus’un yanından ilk sağa döndüklerinde 900 metre sonra projeye ulaşabilmektedir.

Innovia 4 şehir merkezine 25 km, havaalanına 13 km uzaklıkta, sağlık hizmetlerine 10 dakika mesafede, alışveriş merkezlerine 10 dakika mesafede ve eğitim kurumlarına da 15 dakika mesafede yer almaktadır. Innovia 4’te güncellenen fiyatlara göre 1+1 daireler 95 bin TL’den, 2+1 daireler 179 bin TL’den, 3+1 daireler 249 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. Innovia 4 projesinde 0 faizle, banka kredisiz, kefilsiz, senet sistemiyle 60 aya varan vade imkanına yer verildi.