Eşyalarınız hakkında fiyat teklifi almak için lütfen eşyalarınızın resimlerini
ugurspot@hotmail.com
mail adresine gönderiniz.

Aksaray

 Aksaray İkinci El Eşya Alanlar
 

Aksaray İstanbul'da Fatih ilçesinin Vatan Caddesi ile Millet Caddesi'nin kesiştiği yerde yer alan ve İstanbul'un en tanınan semtlerinden biridir. Unkapanı, Fatih, Laleli, Fındıkzade ve Yenikapı semtleriyle çevrilmiştir. Burası idari teşkilatta 2009'a kadar Çakırağa mahallesi olarak geçmekteydi.
Fatih Sultan Mehmet'in Sadrazamı İshak Paşa'nın, İç Anadolu'daki il'ı ele geçirdikten sonra bölge insanlarının yerleştirdiği yöreye de Aksaray adı verilmiştir.
Şehir tramvayı ve Hafif Metro'nun kesiştiği yerde olması ve Yenikapı Deniz Otobüsü İskelesi ile Topkapı, Taksim ve Beşiktaş gibi semtlerin ortasında olması nedeniyle şehiriçi ulaşımda ana bir aktarma noktası olarak bilinmektedir. Bunun yanında Taksim - Levent Metrosunun da Aksaray'da ki aktarma noktasına ilerletme çalışmaları sürmektedir.
Fındıkzade bölgesi çevresinde bulunan hastaneler nedeniyle sağlık alanında önemli yerlerindendir.
Pertevniyal Lisesi ve Pertevniyal Valide Sultan Camii semtin diğer dikkat çeken noktalarıdır.

 

 

Aksaray ikinci el eşya aksaray ikinci el eşya alanlar aksaray ikinci el eşya alım satım aksaray ikinci el beyaz eşya alan aksaray 2.el ofis mobilyası alan aksaray antika alanlar aksaray 2.el eşya  aksaray ikinci el spot eşya alım satım