Eşyalarınız hakkında fiyat teklifi almak için lütfen eşyalarınızın resimlerini
ugurspot@hotmail.com
mail adresine gönderiniz.

Bahçelievler

Bahçelievler ikinci el eşyaİstanbul iline bağlı bir ilçedir. Avrupa yakasında, güneyden Bakırköy’e, batıdan Küçükçekmece’ye, kuzeyden Bağcılar’a ve doğudan Güngören’e komşudur. 1992'de Bakırköy’den ayrılarak ilçe olmuştur.

Bahçelievler 2. el eşya alanlar ilçesi Cumhuriyet Çobançeşme Fevzi ÇakmakHürriyetKocasinanSiyavuşpaşaSoğanlıŞirinevlerYenibosnaZafer ve Bahçelievler olmak üzere 11 mahalleden oluşmaktadır. İlçeye bağlı bucak veya köy yoktur.

1950'li yıllara kadar bugün Bahçelievler ilçesinin bulunduğu bölgede Kocasinan ve Yenibosna köyleri vardı. Bahçelievler’in bulunduğu kesim, Bakırköy’ün O-1 karayolunun (eski E-5) kuzeyine doğru büyümesiyle oluşmuştur.

Bahçelievler’in nüfusu da, komşu ilçelerinin nüfusu gibi, 60’lı yıllardan itibaren çok hızlı bir artış gösterdi. 1960 yılında 8.500 olan nüfus, 5 yıl sonra 1965'te 20.881’e çıktı. 1975 yılında ise, Bahçelievler’in nüfusu 100 bini aşmıştır.

Bahçelievler İkinci El Eşya

Bahçelievler spot eşya alanların nüfusu da, komşu ilçelerinin nüfusu gibi, 60’lı yıllardan itibaren çok hızlı bir artış gösterdi. 1960 yılında 8.500 olan nüfus, 5 yıl sonra 1965'te 20.881’e çıktı. 1975 yılında ise, Bahçelievler’in nüfusu 100 bini aşmıştır.

 

Cumhuriyet İkinci El Eşya Al Sat 

Cumhuriyet Mahallesiİstanbul ilinin bir ilçesi olan Bahçelievler'in Bağcılar sınırında bulunan mahalledir. Soğanlı ve Kocasinan mahalleleri ile komşudur.

Eski Kocasinan Köyü zamanında mahallenin bulunduğu alanda bağlar, bahçeler ve çiftlikler bulunmaktaydı. Bu yüzden tarihi bilgiler olarak Kocasinan (yakın tarihte ise Soğanlı) ile bilinmektedir.

 
Yenibosna ikinci el eşya Al Sat
 

yenibosna ikinci el eşya yenibosna ikinci el eşya alan yeni bosna ikinci eşya alanlar yenibosna ikinci el eşya alanlar yenibosna ikinci el eşya satmak yenibosna ikinci el eşya alım satım yenibosna 2 el eşya  yeni bosna 2.el eşya alım satım yenibosna spot eşya  yenibosna spot beyaz eşya alım satım

 
Şirinevler ikinci el eşya Al Sat 
 

şirinevler ikinci el eşya şirinevler  ikinci el eşya alan şirinevler  ikinci eşya alanlar şirinevler  ikinci el eşya alanlar yenibosna ikinci el eşya satmak şirinevler  ikinci el eşya alım satım şirinevler  2 el eşya  yeni bosna 2.el eşya alım satım şirinevler  spot eşya  şirinevler spot beyaz eşya alım satım

 
Ataşehir İkinci El Eşya Ataşehir İkinci El Beyaz Eşya Ataşehir Spot Eşya