Eşyalarınız hakkında fiyat teklifi almak için lütfen eşyalarınızın resimlerini
ugurspot@hotmail.com
mail adresine gönderiniz.

Avcılar


 
Avcılar 2. el eşya alanlar avcılar ikinci el eşya alanlar avcılar ikinci elesya alan yerler İstanbul’un Batısında, Marmara Denizi sahilinde, İstanbul ikinci el eşya merkezine 27 kilometre uzaklıktadır. Doğusunda Küçükçekmece ikinci el eşya  gölü ve Küçükçekmece 2. el eşya  İlçesi, batısında Yakuplu ve Esenyurt ikinci el eşya beldeleri, kuzeyinde Bahçeşehir ikinci el eşya beldesi ve yine Küçükçekmece İlçesi; güneyinde ise Marmara denizi ile çevrelenmiş ve yaklaşık 3.600 hektar yani 36 milyon m2'lik bir yüzölçümüne sahiptir. TEM otoyolu ile E-5 (d-100) karayolu ilçe sınırları içinden geçmekte ve ilçeyi adeta üç parçaya bölmektedir.

Bugünkü Avcılar’ın çekirdeğini oluşturan yerleşim yeri, Cumhuriyetten önce küçük bir Rum köyüydü. Bu köy, Ambarlı civarındaydı. Cumhuriyet sonrası devirde, 1924 yılında Ambarlı köyü Rumları 40-50 hane olarak Türkler ile değiştirildi. Rumlardan boşalan yerlere askeri ambarların yerleştirilmesi nedeniyle bu mezkun yere Ambarlı denildi. Buraya Türklerin yerleşmesiyle tarımcılık daha önem kazanmıştır.
Avcılar İkinci El Eşya
1924 yılında Ambarlı köyü Rumları 40-50 hane olarak Türkler ile değiştirilmiştir. 1928 yılında 35 hanelik yeni bir göçmen grubu, Ambarlı'nın kuzeyinde bulunan 12.000 dönümlük Amindos Çiftliği'ni satın alarak (şimdiki Avcılar) çiftliğin binalarına yerleşmişlerdir. 1934 yılında çiftliğin nüfusu artarak köy hüviyetini almıştır. 1924 yılında Rum Ahalisi'nin gitmesinden sonra Yunanistan'ın Selanik çevresinden Türkler getirilerek buraya yerleştirildi.
 

Ambarlı İkinci El Eşya Al Sat  


Ambarlı ikinci el eşyaİstanbul'un Avrupa Yakası'nda bulunan Avcılar 2. el eşya ilçesine bağlı 10 mahalleden biridir. Avcılar ilçesinin kıyı mahallelerinden biri olan Ambarlı'nın güneyinde Marmara Denizi; kuzeyinde Cihangir ikinci el eşya; kuzeydoğusunda Merkez; doğusunda Denizköşkler; batısında ise Beylikdüzü ikinci el eşya ilçesine bağlı Yakuplu ikinci el mobilya mahallesi bulunmaktadır. 

 
Anahtar Kelimeler: Avcılar İkinci El Eşya Alım Satım, Avcılar 2. El Eşya Alanlar, Avcılar Spot Eşya Alanlar, Avcılar İkinci El Alanlar