Eşyalarınız hakkında fiyat teklifi almak için lütfen eşyalarınızın resimlerini
ugurspot@hotmail.com
mail adresine gönderiniz.

Ataşehir

 

Ataşehir ikinci el eşya  Ataşehir, İstanbul'un Anadolu yakasında bir ilçe. Güneyinde Maltepe İkinci el eşya, güney batısında Kadıköy ikinci el beyaz eşya, batısında Üsküdar spot eşya, kuzeyinde Ümraniye ikinci el eşya alanlar, kuzeydoğusunda Çekmeköy  spot eşya ve doğusunda Sancaktepe  2. el eşya ilçelerine komşudur.
Kadıköy'e bağlı bir semt iken, 2008 yılında ilçe statüsüne kavuşmuştur. Ataşehir ikinci el eşya alanlar ilçesi 25,84 km²'lik bir alan içinde, 361.621 nüfusa ve toplam 17 mahalleye sahiptir.
1990'lı yıllarda Emlak Bankası iştirakiyle inşaatına başlanan Türkiye'nin en kapsamlı uydu  kent  .

projelerinden biri olan Ataşehir spot beyaz eşya bugün de TOKİ'nin yatırımlarının odak noktasıdır. Bir uydu kentolarak yerleşimi planlıdır. Bünyesinde Palladium ve Optimum gibi alışveriş merkezleri, Acıbadem, Kadıköy Şifa ve Memorial hastaneleri, ofisler ve yüksek katlı yapılar bulunur.
Ataşehir kullanılmış eşya yeşil parkları, piknik alanları, inişli çıkışlı bisiklet ve yürüyüş parkurlarıyla ünlüdür. Ataşehir'in arka bölümünde 438 metre yükseklikteki Kayışdağı Ormanı Ataşehir'e güzellik katar. 2012'nin Ocak ayında ise Fenerbahçe Ülker Sports Arena Batı Ataşehir'de açılmıştır.ataşehir ikinci el eşya alım satım ataşehir 2 el eşya ataşehir beyaz eşya alanlar ataşehir el halısı alan ataşehir gümüş alan ataşehir ikinci el eşya alım yapan yerler.ataşehir eski saat alanlar ataşehir kol saati alanlar saat alan yerler ikinci el eşya alım satım ataşehir ataşehir ikinci el eşya alım satım
 
 
İçerenköy İkinci El Eşya Al Sat  
 
Kayışdağı İkinci El Eşya Al Sat 
Adını, 438 metre yükseklğinde, İstanbul ikinci el mobilya ilinin en yüksek üçüncü noktası olan Kayış Dağı'ndan alır. Kayışdağı 2. el eşya mahallesi, tepenin eteklerinden kuzeydoğuya doğru yayılmıştır.
 
Anahtar Kelimeler: Ataşehir İkinci El Eşya ,Ataşehir 2. El Eşya Alanlar, Ataşehir İkinci El Alanlar, Ataşehir Beyaz Eşya Alanlar,yeşilköy ikinci el eşya,yeşilköy ikinci el eşya alanlar,yeşilköy 2.el eşya, Atatürk,Ferhatpaşa,İçerenköy,Kayışdağı,Küçükbakkalköy,Mustafakemal,Örnek,Yeniçamlıca,Yenisahra
Ferhatpaşa İkinci El Eşya Al Sat 
Ferhatpaşa 2. el eşya, İstanbul'un Anadolu Yakası'nda bulunan Ataşehir ikinci el mobilya ilçesine bağlı 17 mahalleden biridir. İdari sınırlarına bakıldığında batısında Mimarsinan ve Yeniçamlıca; doğusunda Sancaktepe ilçesine bağlı Eyüpsultan ikinci el eşya; güneyinde Maltepe ilçesine bağlı Büyükbakkalköy 2. el mobilya; kuzeyinde ise Ümraniye ilçesine bağlı Yenisanayi mahalleleri bulunmaktadır.
İçerenköyİstanbul ilinin Ataşehir 2. el eşya ilçesine bağlı bir mahalledir. 2008 yılına kadar Kadıköy ikinci el mobilya ilçesine bağlı olan mahalle yeni ilçe olan Ataşehir'e bağlanmıştır.
Semtte 5 yıldızlı Hotel Greenpark,rixsos oteli, Carrefour, İsviçre Hastanesi gibi binalar bulunur. Ayrıca ABD'nin en büyük otel zincirlerinden biri olan Mariott Otelleri'de ilk şubesini İçerenköy'de açmıştır. Bunun yanı sıra burası her geçen gün hızla artan nüfusuyla Türkiye'nin en büyük mahallelerinden biri olmuştur.
Mahalle bünyesinde Ataşehir'in en büyük ilköğretim okulu olan İçerenköy 2. el eşya alanlar Yahya Kemal Beyatlı İlköğretim Okulu bulunmaktadır. Mahalleye ulaşımın kolaylığı ve düzenli gelişimi nedeniyle İstanbul'un en gözde mahallelerinden biri haline gelmiştir. KozyatağıBostancı ikinci el eşya gibi semtlerdeki yığılmaların aksine, halen imara açık yapısı sayesinde de her geçen gün değeri artan bir semttir.
Kayışdağıİstanbul ikinci el eşya ilinin Ataşehir 2. el eşya ilçesine bağlı olan bir mahalledir.
2000 yılında Kayışdağı Tepesi'nin batı yamacında kurulan Yeditepe Üniversitesi26 Ağustos Yerleşimi ile İBB Kayışdağı Darülaceze Tesisleri ormanı yağmalamış ve ile büyük ölçüde çehresi değişmiştir. Nüfusu 33,000'dir